20.01.2024 – MUR w Instytucie Pedagogiki (kl. I-III) i w Studium Języków Obcych (kl. IV-VIII)

Serdecznie zapraszamy MUR-owiczów na sobotnie zajęcia w dniu 20 stycznia 2024 roku.

UWAGA: Wszystkie zajęcia odbędą się w budynku AO znajdującym się przy ul. Pigonia 1.

Zajęcia MUR w Instytucie Pedagogiki to 4 warsztaty edukacyjne. Każda z grup uczniów klas I-III weźmie UDZIAŁ WE WSZYSTKICH WARSZTATACH. Każdy warsztat będzie trwał około 30 minut, całość potrwa od 10.00 do 12.00.

Zajęcia poprowadzą studentki IP z koła naukowego Edukacja bez granic: Agnieszka Ziętek, Katarzyna Partyka, Zuzanna Korczyńska, Andżelika Pawłowska, Patrycja Porębska, Aleksandra Lęcznar, Wiktoria Gierlak, Katarzyna Kwiecień, Abramczyk Julia, Mercik Magdalena, Pilch Kamila, Rogala Dominika, Szlęk Klaudia, Prusiecka Agnieszka, Dudek Amelia, Gmyr Gabriela, Karolina Kowalczyk, Macewko Aleksandra, Mączka Julia. Merytoryczna opieka: koordynator MUR – dr Tomasz Warchoł.

WARSZTAT I: „Neonowy Slime” dotyczył będzie tworzenia substancji chemicznej, która będzie mieć właściwość świecenia w ciemności, ze względu na barwnik neonowy, który będzie jednym z priorytetowych elementów przepisu substancji.

Sala 261 budynek AO skrzydło B2

WARSZTAT II: „Sprawdź wytrzymałość na łożu Fakira”, będzie dotyczył prowadzenia eksperymentu badawczego dotyczącego wytrzymałości balonów wykonanych z worków na śmieci na łożu Fakira.

Sala 262 budynek AO skrzydło B2

WARSZTAT III: „To ja go tnę” dotyczy wspólnego tworzenia gier planszowych, ich zasad z wykorzystaniem różnorodnych materiałów edukacyjnych. Podsumowaniem warsztatu będzie wspólna gra uczniów w ramach przygotowanej planszówki.

Sala 263 budynek AO skrzydło B2

WARSZTAT IV: „Chemiczne eksperymenty” obejmuje pracę z substancjami, które znajdą się w domu każdego młodego chemika. W ramach zajęć uczniowie poznają w jaki sposób wykorzystać kuchenne składniki do prawdziwych eksperymentów chemicznych.

Sala 264a budynek AO skrzydło B2

KLASY IV-VIII

Studium Języków Obcych zaprasza na zajęcia językowe. UWAGA: Każdy student MUR tej grupy wiekowej WYBIERA DWA ZAJĘCIA: jedne w godz. 10.00 – 11.00,
a drugie w godz. 11.15 -12.15.

Zajęcia poprowadzą Pracownicy SJO, a nad całością organizacji czuwać będzie koordynator MUR – dr Sławomir Schultis.

Godzina zajęć

Klasa IV- VI