W dniu 20 czerwca 2026 roku zaraz po ostatnich zajęciach w Auli w Kampusie Zalesie miało miejsce uroczyste Zakończenie MUR, które poprowadziła pełnomocnik rektora ds. MUR – dr Anna Steliga. W zakończeniu wzięła czynny udział pani prorektor ds. Studenckich i Kształcenia – pani prof. dr hab. Sabina Grabowska, a także koordynatorzy MUR.
Podczas zakończenia miał miejsce krótki wykład pani pełnomocnik, która na slajdach prezentacji przypomniała – ku radości MURowiczów – jakie zajęcia odbyły się w kończącym się roku akademickim.
Zakończenie było także połączone z rozdaniem nagród w konkursie plastycznym O!PLA.
Oto lista laureatów konkursu O!PLA
w kategorii kl. I – V:
I MIEJSCE – MILENA FLEJSZAR
II MIEJSCE Ex aequo – EMILIA PROBACHTA
II MIEJSCE Ex aequo – NIKODEM SZALACHA
III MIEJSCE Ex aequo – ZUZANNA GLIWA
III MIEJSCE Ex aequo – ADRIANNA ŁOPUSZAŃSKA
WYRÓŻNIENIE – ZUZANNA DEC
WYRÓŻNIENIE – MAGDALENA BREKIESZ
WYRÓŻNIENIE – TYMOTEUSZ KONARSKI
WYRÓŻNIENIE – WIKTORIA RÓŻALSKA
WYRÓŻNIENIE – HANNA BIŃCZYCKA
WYRÓŻNIENIE – MAKSYMILIAN NIEMIEC
w kategorii kl. VI- VIII:
I MIEJSCE – DARIA ZIMOLĄG
II MIEJSCE – ALICJA JABŁOŃSKA
III MIEJSCE – OLA DURAK
WYRÓŻNIENIE – IGOR WASIEŃKO
Następnie pani prorektor przystąpiła do wręczania dyplomów ukończenia roku akademickiego 2025/26 oraz – wszak Rzeszów w tym roku to Europejskie Miasto Sportu – sportowych upominków (skakanka, piłka plażowa i gra zręcznościowa oraz do wyboru: etui wodoodporne lub składany bidon).
Wszystkim MUR-owiczom dziękujemy za kolejny wspólny rok nauki i zabawy! Życzymy bardzo udanych wakacji i zapraszamy w roku akademickim 2026/27!
Fotorelacja autorstwa członkiń SKN LENS z Wydziału Sztuk Pięknych: Emilii Sobuś i Irminy Kowalskiej.




























































































































































































