15.06.2024 – UROCZYSTE ZAKOŃCZENIE MUR ROKU AKAD. 2023/24 I ROZDANIE NAGRÓD W KONKURSIE „10 na 10”

U dniu 15 czerwca 2024 roku miała miejsce uroczystość Zakończenia Roku Akademickiego 2023/2024 na MUR połączona z rozdaniem dyplomów i prezentów, a także z rozstrzygnięciem konkursów „10 na 10” i rozdaniem nagród laureatom.

W tegorocznym – jubileuszowym Zakończeniu MUR uczestniczyli: pani prorektor dr hab. Elżbieta Rokosz, prof. UR, Gość Honorowy – pani dr Renata Jurasińska – pierwsza pełnomocnik rektora ds. MUR w latach 2013-2018, obecna pełnomocnik rektora ds. MUR dr Anna Steliga, przedstawiciele Rady Programowej MUR na kadencję 2020-2024 – Koordynatorzy: dr Iwona Szwed, dr Anna Szpila, dr inż. Grażyna Gajdek, dr Natalia Tańska, dr Iwona Pezdan-Śliż, mgr Anna Barć, dr Sławomir Schultis i dr Artur Sochacki.

Podczas zakończenia Studenci MUR i Ich Rodzice mieli okazję zobaczyć przygotowaną prezentację i posłuchać o historii MUR, a także otrzymać Dyplomy ukończenia MUR wraz z prezentami. MURowicze tym razem otrzymali plecaki na wakacyjne podróże i nie tylko oraz pendrive’y, na których mogą przechowywać m.in. pamiątkowe zdjęcia z wakacji.

Nastąpiło też oczekiwane rozstrzygnięcie Konkursów „10 na 10” i rozdanie cennych nagród.

Wyniki konkursów znajdziecie Państwo także w zakładce KONKURS 10 na 10 pod adresem: https://mur.ur.edu.pl/2023/12/26/konkurs-10-na-10/

KONKURS 1 / 10
INDYWIDUALNY PLAN PODRÓŻY „DOOKOŁA ŚWIATA”

I miejsce – Natalia Paszkowska

II miejsc – Aleksandra Sudoł

III miejsce – Emila Sikora

I wyróżnienie – Wiktor Białowąs

II wyróżnienie – Hubert Sikora

WSZYSTKICH LAUREATOM – GRATULUJEMY!!!

KONKURS 2 / 10

„ARTBLUE”

I wyróżnienie – Aleksandra Sudoł

LAUREATCE – GRATULUJEMY!!!

KONKURS 3 / 10

BODY WORLDS VITAL – REKLAMA WYSTAWY W JĘZYKU ANGIELSKIM

KONKURS NIE ZOSTAŁ ROZSTRZYGNIĘTY

Nowy termin konkursu zostanie podany w roku akademickim 2024/25

KONKURS 4 / 10

JAK PRAWO STAJE SIĘ NASZYM SUPERBOHATEREM

KONKURS NIE ZOSTAŁ ROZSTRZYGNIĘTY

Nowy termin konkursu zostanie podany w roku akademickim 2024/25

KONKURS 5 / 10

„W KRAINIE MUZYKI”

I miejsce – Aleksandra Sudoł

LAUREATCE – GRATULUJEMY!!!

Życzymy wspaniałych wakacji i do zobaczenia w nowym roku akademickim 2024/2025!